ZT Melano - шаблон joomla Книги

Empress / e.max press

Ivoclar firması IPS Empress full seramik ürünleri ile uzun yıllardır kendini kanıtlamıştır, yıllar içinde ürün teknik gelişmelere de bağlı olarak daha da geliştirilmiş ve ürün çeşitliliği de artırılarak yeni versiyonunda e.max press ismiyle kullanıma sunulmuştur.

Biz Akdemir Dental olarak 2005 yılından beri Ivoclar full seramik sistemleri ile inlay/onlay, veneer ve kuron-köprü çalışmalarımızda uzun ve olumlu bir deneyime sahibiz.

Akdemir Dental'de Yapılan Laminate Vakaları


Veneer Lamineler
Laminalar yapısal özelliklerden dolayı mükemmel estetik görünüşe sahiptirler. Gerçek dişten ayırt edilemezler. Diğer dişlerin kesilmesine gerek kalmadan çok kısa sürede uygulanırlar. Dişlerin renginden veya şeklinden memnun olmayan herkese rahatlıkla uygulanabilirler. Laminalar minimum diş kesimiyle maksimum estetik sağlayan mükemmel uygulamalardır. Işık geçirgenliğinden dolayı doğal dişten ayırt edilemezler ve ileri teknoloji ürünü “PRESSABLE” porselenden üretildikleri için asla renk değiştirmezler. Neon ışıklarında ve fotoğraf flaşında doğal diş efekti verirler.


İnley - Onley
Laboratuarda hazırlanmış İnlay’ler dişteki hasar, kompozit dolgu için çok büyükse kullanılır. Genelde burada seramik malzemesi tercih edilir.Onlarca yıldan beri dolgu malzemesi olarak Amalgam kullanılmaktadır. Elbette amacını da yerine getirmektedir. Ancak Amalgam çok da güzel bir görüntüye sahip değildir.Seramikten Inlay’ler doku ile olan mükemmel uyum (biyolojik uygunluk) ve mükemmel görünümden oluşan bir sentez meydana getirirler. Hiç kimse bir dolgunun farkına varmaz.

Estetik, biyouyumlu
Lamineyt kaplama , ön dişlerde çok doğal görünümlü güzel bir çözümdür. lamineyt kaplamaların şekli ve rengi, doğal dişlere göre uyarlanır. lamineyt yapımı kişiye özeldir ve çok hasassiyet ister.