ZT Melano - шаблон joomla Книги

misyon vizyon

Sektöründe deneyime sahip olmanın verdiği profesyonellikle; kaliteli hizmeti ulaştırmak ve memnuniyeti en üst seviyede tutmak, laboratuvarımız ve ekibinin en büyük amacıdır. Kalite, fonksiyon, estetik protez ve hekim memnuniyeti anlayışı firmamız tarafından ilke edinilmiştir.
Avrupa'da Fransa başta olmak üzere İsveç,Almanya, Belçika, İrlanda, Norveç gibi Avrupa'nın önde gelen ülkeleri ile çalışılmaktadır.Şirketimiz teknolojinin son imkânlarını kullanarak, KISA SÜREDE, UYGUN FİYATA, KALİTELİ ÜRETİM politikasıyla müşteri memnuniyetini kazanmıştır.Özel Akdemir Dental almış olduğu ISO 9001:2000 – 13495 kalite yönetim sistemini, üretimin bütün aşamalarında uygulamaktadır.  

Gelişen dental teknolojiler sayesinde hastanın estetikte olduğu kadar kozmetikte de beklentilerinin yerine getirilmesini hedefleyen firmamız, hizmet anlayışı ve servis bilincini en üst seviyede tutarak önümüzdeki yıllara müşterilerimizin hak ettiği sürekli kaliteyi daha üst seviyelere taşımayı amaçlamaktadır.
2005 yılında kurulan AKDEMİR DENTAL, yenilikçi ve modern vizyonu ile yapılan işin miktarından çok kalitesine önem vermesinin yanı sıra, CE normlarına uygun ve uzun ömürlü malzeme kullanılarak hem hasta hem hekim ve teknisyen sağlık faktörünü ön planda tutmayı kendine amaç edinmiştir.Her zaman teknolojiyi yakından takip eden laboratuarımız Cad/Cam sistemiyle üretim yapmaktadır.

CİHAN AKDEMİR